Βασικές προδιαγραφές για ηλεκτρικό τζάκι 3 όψεων
Κύρια χαρακτηριστικά 1.Δημιουργία ατμόσφαιρας για χώρο από οποιαδήποτε γωνία, σχέδιο καθαρού προσώπου με κρυφό αεραγωγό 2. Φλόγα, κρεβάτι καυσίμου και κάτω φωτισμός ελεγχόμενα ανεξάρτητα ή μαζί 3. πολλαπλά χρώματα για φλόγα, κρεβάτι καυσίμου και downlighting 4. Η φωτεινότητα είναι ρυθμιζόμενη για φλόγα, κρεβάτι καυσίμου και downlighting 5....
Περιγραφή
| Διαστάσεις | 40 ίντσες: L1050*H521*D285mm 50 ίντσες: L1270*H521*D285mm 60 ίντσες: L1524*H521*D285mm 71 ίντσες: L1800*H521*D285mm 80 ίντσες: L2032*H521*D285mm 90 ίντσες: L2286*H521*D285mm 100 ίντσες: L2540*H521*D285mm |
| Φινίρισμα | Μαύρο ατσάλι ψυχρής έλασης 1,0 mm |
| Υλικό | σκληρυμένο γυαλί και-χάλυβας ψυχρής έλασης |
| Φλόγα | 6 διαφορετικές κίτρινες φλόγες |
| Κρεβάτι καυσίμων | πλήρες φάσμα 7 χρωμάτων |
| Υποφωτισμός | πλήρες φάσμα 7 χρωμάτων |
| Επιλογές πολυμέσων | ρεαλιστικά μεγάλα αρχεία καταγραφής με ενσωματωμένο- LED, εφέ μεγέθυνσης/σμίκρυνσης γυάλινες πέτρες με κίτρινο και λευκό χρώμα |
| Θερμάστρα | Ρυθμιζόμενο 750W/1500W |
| Volts | 220V~240V 50Hz |
| Καλωδίωση | Κιτ βύσματος |
| Φώτα LED | Φώτα εξοικονόμησης ενέργειας RGB LED |
| Συμπληρωματικός Χώρος Θέρμανσης | 10~20 τετραγωνικά μέτρα |
| Εγκατάσταση | Άποψη 3 όψεων / όψη διπλής όψης / όψη μονής όψης |
| Επιλογές ελέγχου | Φυσικά κουμπιά στο τζάκι Τηλεχειριστήριο 2.4G ΕΦΑΡΜΟΓΗ Wi-Fi : smartlife |
Κύρια Χαρακτηριστικά
1.Δημιουργήστε ατμόσφαιρα για το χώρο από οποιαδήποτε γωνία, σχέδιο καθαρού προσώπου με κρυφό αεραγωγό
2. Η φλόγα, η κλίνη καυσίμου και ο κάτω φωτισμός ελέγχονται ανεξάρτητα ή μαζί
3. πολλαπλά χρώματα για φλόγα, κρεβάτι καυσίμου και downlighting
4. Η φωτεινότητα είναι ρυθμιζόμενη για τη φλόγα, την κλίνη καυσίμου και τον μειωμένο φωτισμό
5. Οι φλόγες λειτουργούν με ή χωρίς θερμότητα για οποιαδήποτε εποχή
6. Χρονοδιακόπτης: 1-9 ώρες
7. Ρυθμίστε τη θερμοκρασία μεταξύ 18~30 μοιρών μέσω της εφαρμογής Wi{3}}Fi



















Δημοφιλείς Ετικέτες: κύριες προδιαγραφές για ηλεκτρικό τζάκι 3 όψεων, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, προσαρμοσμένο, χονδρική











