Έξυπνο ηλεκτρικό τζάκι Wi-Fi 3 όψεων
Ένθετο ηλεκτρικό τζάκι 3 όψεων Έξυπνη εντοιχισμένη βάση Wi-Fi Εντοιχιζόμενα τζάκια 251 Ρεαλιστικές φλόγες Χαμηλός θόρυβος 3000/1500 Watt Θερμαντήρας τζακιού 44 / 56 / 68 /80 /96 ιντσών
Περιγραφή
| Βασικές Προδιαγραφές | |
| Διαστάσεις | 44" :L1117*H632*D292mm 56": L1422*H632*D292mm 68": L1727*H632*D292mm 80": L2032*H632*D292mm 96": L2438*H632*D292mm |
| Φινίρισμα | Μαύρο 1,0mm Χάλυβας ψυχρής έλασης |
| Υλικό | σκληρυμένο γυαλί και χάλυβα ψυχρής έλασης |
| Φλόγα | Πλήρους φάσματος χρώματα RGB |
| Κρεβάτι καυσίμων | Πλήρους φάσματος χρώματα RGB |
| Υποφωτισμός | Πλήρους φάσματος χρώματα RGB |
| Επιλογές πολυμέσων | ρεαλιστικά κούτσουρα και πέτρες κυσταλικών μέσων |
| Θερμάστρα | Ρυθμιζόμενο 750W/1500W 1000W/2000W προαιρετικά 1500W/3000W προαιρετικά |
| Βολτ | 110V~120V 60Hz 220V~240V 50Hz |
| Φώτα LED | προηγμένα φώτα LED εξοικονόμησης ενέργειας RGB |
| Συμπληρωματικός Χώρος Θέρμανσης | 10~20 τετραγωνικά μέτρα |
| Επιλογές ελέγχου | φυσικό κουμπί στο τζάκι τηλεχειριστήριο αφής αλουμινίου 2.4G Στοιχεία ελέγχου εφαρμογής Wi-Fi |
| Πιστοποίηση | ETL/UL,CE/CB/UKCA |
| Εγγύηση | 1 χρόνος |
Κύρια χαρακτηριστικά
1. Υβριδική τεχνολογία φλόγας
2. Σύνολο ημερολογίου με εξαιρετικά λεπτομερή ρεαλισμό
3. Ο φωτισμός της φλόγας, του κρεβατιού και του κάτω φωτισμού θα μπορούσε να ελεγχθεί ανεξάρτητα ή μαζί
4.Πλήρης περιοχή προβολής φλόγας
5. Χρώματα RGB πλήρους φάσματος υψηλής έντασης για φλόγα, κρεββάτι και φωτιστικά κάτω
6. Υποστηρίξτε τη ρύθμιση φωτεινότητας για φλόγες, κρόβες κρεβατιού και φωτιστικά κάτω
Μεταβλητή θερμάστρα 7,5000 BTU
8. Μεταβλητές και ρεαλιστικές φλόγες που λειτουργούν με ή χωρίς θερμότητα σε οποιαδήποτε εποχή
9. Κρυφά κουμπιά χειροκίνητου ελέγχου στο τζάκι
10. Χρονοδιακόπτης: 1-9 ώρες με τηλεχειριστήριο, 7 ημέρες 24 ώρες χρονόμετρο από την εφαρμογή Wi-Fi
11. Υποστηρίξτε τη ρύθμιση θερμοκρασίας μεταξύ 18~30 μοιρών στην εφαρμογή WI-FI
12. Εγκατάσταση DIY: ενσωματωμένη καθαρή όψη, μερική εσοχή 2x4, επιτοίχια βάση











Δημοφιλείς Ετικέτες: έξυπνο wi-fi ηλεκτρικό τζάκι 3 όψεων, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, προσαρμοσμένο, χονδρική









