Βασικές προδιαγραφές για ηλεκτρικό τζάκι επιτοίχιο/εντοιχιζόμενο
ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
Περιγραφή
ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
| Διαστάσεις | 40" L1050*H450*D160mm 50" L1270*H450*D160mm 60" L1500*H450*D160mm 72" L1828*H450*D160mm 88" L2235*H450*D160mm 100" L2540*H450*D160mm |
| Φινίρισμα | μαύρη σκόνη |
| Υλικό | σκληρυμένο γυαλί και κρύα-έλαση χάλυβα 1 mm |
| Φλόγα | πλήρες φάσμα 7 χρωμάτων |
| Κρεβάτι καυσίμων | πλήρες φάσμα 7 χρωμάτων |
| Υποφωτισμός | πλήρες φάσμα 7 χρωμάτων |
| Επιλογές πολυμέσων | ρεαλιστικά κούτσουρα και πέτρες κυσταλικών μέσων |
| Θερμάστρα | Ρυθμιζόμενο 750W/1500W |
| Volts | 110V~120V 60Hz 220V~240V 50Hz |
| Καλωδίωση | Κιτ τροφοδοσίας ή σκληρό καλώδιο |
| Φώτα LED | Φώτα εξοικονόμησης ενέργειας RGB LED |
| Συμπληρωματικός Χώρος Θέρμανσης | 10~20 τετραγωνικά μέτρα |
| Επιλογές ελέγχου | Φυσικά κουμπιά στο τζάκι Τηλεχειριστήριο 2.4G WIFI APP προαιρετική |
| Κύρια Χαρακτηριστικά | |
| 1.Δημιουργήστε ατμόσφαιρα από ενιαία θέα | |
| 2. Η φλόγα, η κλίνη καυσίμου και ο κάτω φωτισμός ελέγχονται ανεξάρτητα ή μαζί | |
| 3. 7 μεταβλητά χρώματα για φλόγα, κλίνη καυσίμου και μειωμένο φωτισμό | |
| 4. Η φωτεινότητα είναι ρυθμιζόμενη για τη φλόγα, την κλίνη καυσίμου και τον μειωμένο φωτισμό | |
| 5. Οι φλόγες λειτουργούν με ή χωρίς θερμότητα για οποιαδήποτε εποχή | |
| 6. Χρονοδιακόπτης: 1-9 ώρες | |
| 7. Εγκατάσταση DIY: επιτοίχια ή χωνευτό ένθετο στον τοίχο | |






Δημοφιλείς Ετικέτες: κύριες προδιαγραφές για ηλεκτρικό τζάκι επιτοίχια/εντοιχισμένη, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, προσαρμοσμένη, χονδρική
Ένα ζευγάρι: Όχι
Επόμενη: Όχι









