Εικονικό ηλεκτρικό τζάκι LCD
Κύρια χαρακτηριστικά 1.Δημιουργήστε ατμόσφαιρα από 3 γωνίες 2. χρώματα και φωτεινότητα για την κλίνη καυσίμου και τον κάτω φωτισμό ελεγχόμενα ανεξάρτητα ή μαζί 3. υποστήριξη μονάδας USB για αντικατάσταση των αρχικών εφέ φλόγας 4. χωρίς αέριο, χωρίς αερισμό καπνού, 100% ηλεκτρικό 5. Φλόγες εργαστείτε με ή χωρίς θερμότητα για οποιαδήποτε σεζόν 6....
Περιγραφή
| Βασικές Προδιαγραφές για ΕΙΚΟΝΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΤΖΑΚΙΑ LCD | |
| Διαστάσεις | 23": L583XH442XD224mm 40": L963*H480*D224mm 50": L1276*H497*D234mm 65": L1653*H455*D285mm |
| Τεχνολογία | Συνδυάζει την πιο βελτιστοποιημένη τεχνολογία LCD και την προηγμένη τεχνολογία RGB LED, δημιουργώντας την πιο ζωντανή φωτιά σε ένα ηλεκτρικό τζάκι. |
| Φινίρισμα | Μαύρο 1,0mm Χάλυβας ψυχρής έλασης |
| Υλικό | σκληρυμένο γυαλί και χάλυβα ψυχρής έλασης |
| Φλόγα | εφέ πολλαπλής φλόγας επιλέξτε από |
| Κρεβάτι καυσίμων | 7 μεταβλητά χρώματα, πέτρες μέσων και ρεαλιστικά κούτσουρα προαιρετικά |
| Υποφωτισμός | 7 μεταβλητά χρώματα |
| Θερμάστρα | Ρυθμιζόμενο 750W/1500W |
| ήχος | Διαθέσιμος ήχος τριξίματος |
| Βολτ | 110V~120V 60Hz 220V~240V 50Hz |
| Καλωδίωση | Κιτ βύσματος |
| Φώτα LED | Φώτα εξοικονόμησης ενέργειας RGB LED |
| Συμπληρωματικός Χώρος Θέρμανσης | 10~20 τετραγωνικά μέτρα |
| Επιλογές ελέγχου | Φυσικά κουμπιά στο τζάκι Τηλεχειριστήριο αφής αλουμινίου 2.4G ΕΦΑΡΜΟΓΗ Wi-Fi |
Κύρια χαρακτηριστικά
1.Δημιουργήστε ατμόσφαιρα από 3 γωνίες
2. τα χρώματα και η φωτεινότητα για την κλίνη καυσίμου και τον κάτω φωτισμό ελέγχονται ανεξάρτητα ή μαζί
3. Υποστηρίξτε τη μονάδα USB για να αντικαταστήσετε τα αρχικά εφέ φλόγας
4. χωρίς αέριο, χωρίς εξαέρωση καπνού, 100% ηλεκτρικό
5. Οι φλόγες λειτουργούν με ή χωρίς θερμότητα για οποιαδήποτε εποχή
6. Χρονόμετρο: 1-9 ώρες
7. Ρυθμίστε τη θερμοκρασία μεταξύ 18~30 μοιρών με την εφαρμογή Wi-Fi
8. Εγκατάσταση DIY: όψη 3 όψεων, γωνιακή όψη (αριστερή γωνία και δεξιά γωνία), μονή όψη.




Δημοφιλείς Ετικέτες: lcd εικονικό ηλεκτρικό τζάκι, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, προσαρμοσμένο, χονδρική








