Πλατεία Ηλεκτρικών Πυρών
Κύρια χαρακτηριστικά 1. Ενσωματωμένο ηλεκτρικό τζάκι 2. Το χρώμα και η φωτεινότητα της κύριας φλόγας και της κλίνης καυσίμου ελέγχονται μαζί 3. Οι φλόγες λειτουργούν με ή χωρίς θερμότητα για οποιαδήποτε εποχή 4. Χρονόμετρο: 0.5-8 ώρες 5. Οι φλόγες λειτουργούν με ή χωρίς ήχο κροτάλισμα. 6. προαιρετικοί πολλαπλοί τρόποι εργασίας
Περιγραφή
| Κύρια Προδιαγραφές (Τετράγωνα Ηλεκτρικά Φωτιά) | |
| Διαστάσεις | 24": L610*H520*D230 mm 33": L840*H520*D230 mm |
| Φινίρισμα | Μαύρος χάλυβας ψυχρής έλασης |
| Υλικό | σκληρυμένο γυαλί και χάλυβα ψυχρής έλασης |
| Κύριος Φλόγα | πλήρες φάσμα 8 χρωμάτων |
| Επιλογές πολυμέσων | ρεαλιστικό σύνολο κορμών |
| Θερμάστρα | Ρυθμιζόμενο 750W/1500W |
| Βολτ | 110V~120V 60Hz 220V~240V 50Hz |
| Καλωδίωση | Κιτ βύσματος |
| Φώτα LED | Φώτα εξοικονόμησης ενέργειας RGB LED |
| Συμπληρωματικός Χώρος Θέρμανσης | 10~20 τετραγωνικά μέτρα |
| Επιλογές ελέγχου | φυσικά κουμπιά στο τζάκι τηλεχειριστήριο |
Κύρια χαρακτηριστικά
1. Εντοιχισμένο ηλεκτρικό τζάκι
2. το χρώμα και η φωτεινότητα της κύριας φλόγας και της κλίνης καυσίμου ελέγχονται μαζί
3. Οι φλόγες λειτουργούν με ή χωρίς θερμότητα για οποιαδήποτε εποχή
4. Χρονόμετρο: 0.5-8 ώρες
5. Οι φλόγες λειτουργούν με ή χωρίς ήχο κροτάλισμα.
6. προαιρετικοί πολλαπλοί τρόποι εργασίας







Δημοφιλείς Ετικέτες: τετράγωνες ηλεκτρικές πυρκαγιές, Κίνα, προμηθευτές, κατασκευαστές, εργοστάσιο, προσαρμοσμένες, χονδρική











